»»اردلان نقشینه
اردلان نقشینه

اردلان نقشینه

مشاور رسمی مهاجرت به کانادا، برنامه نویس، رهبر فنی شرکت کانادایی Versett

اردلان حدود ۵ سال پیش از ایران به کانادا مهاجرت کرد. در ایران، مدرک مهندسی عمرانش رو از دانشگاه صنعتی شریف تهران گرفت ولی از اونجایی که علاقه اصلیش برنامه نویسی و کارآفرینی در زمینه تکنولوژی بود، از رشته عمران چندان استفاده ای نکرد. وقتی هم به کانادا مهاجرت کرد، ظرف یک هفته یک پیشنهاد شغلی برنامه نویسی رو پذیرفت و در این ۵ سال در ۵ شرکت و استارت آپ بزرگ و کوچک به عنوان برنامه نویس، رهبر تیم، و رهبر فنی کار کرد. الان هم در شرکت کانادایی Versett نقش رهبر فنی رو به عهده داره.

اردلان از قدیم یک وبلاگ داشت که توش راجع به تجربیاتش می نوشت. بعد از مدتی این وبلاگ به یکی از منابع پر بیننده در زمینه مهاجرت و یکی از نتایج اول گوگل تبدیل شد و سال ۹۴ تعداد بیننده های وبلاگ و پیغام ها و سوالاتی که از مخاطبین دریافت می کرد بسیار زیاد شد. به حدی که دیگه به سختی می رسید به همه پاسخ بده و این موضوع ناراحتش می کرد. چون خودش رو به یاد می آورد که قبل از مهاجرت کلی سوال داشت تا بتونه خودش رو برای مهاجرت آماده تر کنه، و دوست داشت که حالا که خودش به تمام اهداف مهاجرتیش رسیده بود به بقیه مهاجرین هم کمک کنه و راهنماییشون کنه. به همین دلیل سال ۹۴ در دوره تخصصی دانشگاهی مشاوره مهاجرت نام نویسی کرد و هم زمان شروع کرد به طراحی مهاجریار حین تحصیل و کار. پس از اون، در سال ۹۶، بعد از گذروندن دوره ۲ ساله آموزشی، موفقیت در آزمون کشوری، و دریافت مجوز رسمی از انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت (ICCRC – شماره عضویت R523611) مجموعه مهاجریار رو راه اندازی کرد.

این روزها اردلان در کنار رهبری فنی شرکت Versett، بیشتر زمانش رو به توسعه مهاجریار، مشاوره و وکالت مخاطبین، و جذب مهاجرین و مخاطبین بیشتر می گذرونه. اگر تمایل دارید می تونید از طریق ایمیل [email protected] با اردلان تماس بگیرید یا از وب سایت شخصیش بازدید کنید.

در پایین می تونید تعدادی از مقاله های اردلان در مهاجریار رو ببینید:

مهاجریار از راه رسید

دو سال پیش مشغول پاسخ دادن به سوالات مهاجرتی بینندگان وبلاگم بودم و هم زمان داشتم برای مادرم ویزای کانادا می گرفتم که یهو به فکر افتادم، چرا من هرچقدر در زمینه مهاجرت با آدم ها حرف می زنم و سعی می کنم کمکشون کنم خسته نمیشم؟ چرا انرژیم بجا اینکه کم بشه بیشتر میشه؟

‫‫نوشته | ۱۳۹۶/۸/۱۰ ۳:۲۲:۱۸ ۲۳ مهر ۱۳۹۶|دسته: اخبار مهاجریار|