پرسیدن سوال مهاجرتی ۱۳۹۶/۷/۱۵ ۲۰:۳۰:۲۴

سوال مهاجرتی داری؟

همین حالا سوالت رو برای ما ارسال کن.

در بخش پرسش و پاسخ مهاجریار می تونی سوالات مهاجرتیت رو بپرسی و از مهاجرین با تجربه پاسخ بگیری.

پاسخ دهندگان از اقشار مختلف جامعه -از دکتر و مهندس و برنامه نویس گرفته تا وکیل مهاجرت- هستن و وجه مشترکشون اینه که همه تجربه مهاجرت دارن. تمام پاسخ دهندگان قبل از اینکه اجازه فعالیت در مهاجریار بگیرن سوابقشون بررسی و تایید شده.

فقط لطفا پیش از نوشتن سوال به این ۶ نکته دقت کن:

  1. سوالات در بخش پرسش و پاسخ مهاجریار برای عموم قابل دسترسی و مطالعه هستن. اگر می خوای سوالت رو خصوصی بپرسی به بخش مشاوره تخصصی مهاجرت برو.
  2. برای ما صحت و کیفیت پاسخ ها اولویت اول و آخره. شاید مدتی طول بکشه تا به سوالت پاسخ بدیم، ولی بالاخره پاسخ میدیم و کلی وقت و انرژی می ذاریم تا مطمئن بشیم جوابت رو گرفتی. اگر سریعتر پاسخ می خوای یا سوالات متعدد داری احتمالا بهتره به بخش مشاوره تخصصی مهاجرت بری.
  3. سوالت فقط در صورتی پاسخ داده میشه که نامت در صفحه حساب کاربری یک اسم واقعی به زبان فارسی باشه و سوالت هم به فارسی نوشته شده باشه. پینگلیش قبول نیست!
  4. یک عنوان کوتاه برای سوالت وارد کن که خیلی گنگ و کلی نباشه. مثلا: بهترین راه مهاجرت مهندس تازه فارغ التحصیل و کم تجربه نرم افزار به کانادا چیه؟
  5. سوالاتی که به عده بیشتری از خواننده ها مربوط میشن سریع تر پاسخ داده میشن. واسه همین سعی کن زیادی وارد جزئیات و مسائل غیرمرتبط نشی و متن سوالت رو تا حدی کلی بپرسی که بدرد بقیه هم بخوره.
  6. اگه چند سوال داری بهتره که هر سوال روجدا ارسال کنی. اینطوری احتمال اینکه سوالت رو زودتر پاسخ بدیم بیشتره.

خانه پرسش و پاسخ پرسش و پاسخ پرسیدن سوال مهاجرتی

برای ساخت جستار های جدید باید وارد سایت شوید.